Skip links

Wskazujemy laureatów konkursu dla szkół

Projekt “Dobry Motyw” w nowej formule – dostosowanej do czasów pandemii koronawirusa – trwa. W naszym projekcie startują cztery szkoły z województwa opolskiego i małopolskiego:

Fundacja “Wypłyń na Głębię”, dzięki wsparciu w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020 zakupiła dla ww. placówek sprzęt nagraniowy – mikrofony, słuchawki oraz karty dźwiękowe. Zaowocowało to powstaniem w szkołach kół muzycznych, w ramach których młodzież mogła stawiać pierwsze kroki oraz rozwijać się na swojej artystycznej drodze. Młodzież skupiona wokół kół muzycznych wystartowała w konkursie na najlepszy utwór muzyczny, zorganizowanym przez pedagogów i animatorów kultury współpracujących z Fundacją “Wypłyń na Głębię”. Nagrodą w konkursie jest zrealizowanie teledysków dla młodych twórców oraz udział w specjalnym, profesjonalnie zrealizowanym i zarejestrowanym koncercie profilaktycznym.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu zostali:

 

  • Samuel Łukaszczyk (ps. Samczek) z Zespołu Szkół w Jabłonce z utworem “Marzenia” 
  • Jakub Bąk (ps. Bąku) z PSP 20 w Opolu z utworem “Malinka”

 

 

Utwory, teledyski oraz koncert live zostanie wysłany do szkół uczestniczących w projekcie “Dobry Motyw” jako modelowy materiał profilaktyczny. Następnie część uczniów z czterech placówek zapozna się z ww. Materiałami video. Pod koniec listopada, na stronie dobrymotyw.pl opublikujemy dwa teledyski stworzone w ramach projektu “Dobry Motyw”. 

Projekt “Dobry Motyw” sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.