Skip links

Obejrzyj konkursowe teledyski młodych twórców

Z przyjemnością informujemy o finale projektu “Dobry Motyw”. W ramach projektu udało się zaktywizować młodzież do twórczego rozwoju oraz stworzyć dwa profesjonalne utwory muzyczne, teledyski oraz zapis koncertu live.

W ramach projektu młodzież w wieku 13-19 lat z czterech szkół z terenu województwa opolskiego i małopolskiego wystartowała w konkursie muzycznym, zorganizowanym przez Fundację “Wypłyń na Głębię”. Konkurs miał na celu wyłonienie najciekawszych utworów muzycznych zaprezentowanych przez młodych twórców. Utwory powstawały w ramach działalności kół muzycznych, utworzonych w placówkach edukacyjnych. Koła muzyczne otrzymały wsparcie poprzez zakup sprzętu muzycznego do realizacji nagrań.

Zwieńczeniem programu był profesjonalnie zrealizowany oraz zarejestrowany koncert live, w którym uczestniczyli laureaci konkursu – raper Bąku oraz Samczek. Wszystkie materiały dostępne są na stronie internetowej projektu w zakładce “Materiały” – zachęcamy do zapoznania się.

Projekt “Dobry Motyw” sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.